• KOS

Kdo, co je to KOS Křenovice, z.s.?

Spolek, který se snaží organizovat mimoškolní činnost dětí v Křenovicích formou kroužků s různou orientací; nabízíme kulturní a sportovní akce, a to nejen pro děti, ale také pro širokou veřejnost.

O své činnosti informujeme na www.koskrenovice.cz.

• Kroužky - šk. rok 2023/24

• Kroužky KOSa zahájí svoji pravidelnou činnost v říjnu. Jejich seznam a popis najdou zájemci od 30. 8. na webu www.koskrenovice.cz. Děti se mohou těšit na kroužky již osvědčené, ale také na novinky. Stále ale hledáme zájemce z řad rodičů, prarodičů, kteří jsou ochotni nám při vedení kroužků pomoci, případně mají nápad a chuť vést kroužek úplně nový.

Přihlašování dětí do kroužků bude v letošním roce opět online a bude spuštěno v pondělí 4. září v 18.00 na webu KOSa. Zájem o některé kroužky každoročně převyšuje kapacitní (prostorové) možnosti. Proto jsme nuceni omezit počet účastníků. Z tohoto důvodu budou mít přednost děti navštěvující Základní školu a Mateřskou školu Křenovice.

Jitka Schovancová, KOS Křenovice

• Loučení s létem

• S nabídkou kroužků v Křenovicích, a to nejen našeho spolku KOS Křenovice, se mohou zájemci seznámit ve středu 30. 8. od 15.30 na Sokolském hřišti v Křenovicících. Pro děti i jejich rodiče připravujeme akci s názvem Loučení s létem se zajímavým programem.

KOS Křenovice ve spolupráci s ostatními spolky pořádají pro děti i dospělé

na Sokolském hřišti v Křenovicích

ve středu 30. 8. od 15.30 do 20.00

Loučení s létem